امروز: جمعه 3 فروردین 1397
دسته بندي محصولات
عضويت و ورود کاربران
بلوک کد اختصاصي

پاورپوینت سفره های آب زیر زمین

پاورپوینت سفره های آب زیر زمین دسته: کشاورزی
بازديد: 5 بار
فرمت فايل: ppt
حجم فايل: 1688 کیلوبایت
تعداد صفحات فايل: 28

پاورپوینت سفره های آب زیر زمین 28 اسلاید

قيمت فايل فقط 4,500 تومان

خريد

پاورپوینت سفره های آب زیر زمین 28 اسلاید

•با ورود آبهای جدیدتر و تجمع آنها در آن نقطه زیر زمینی ، بمرور یک انبار و مخزن زیرزمینی از آب تشکیل میشود که بعلت عبور از لایه های مختلف شن و ماسه و سنگهای متنوع دچار تغییراتی نیز شده اند . •این تغییرات از نوع کیفی است و در برخی جاها ممکن است باعث بهبود کیفی و تصفیه آب شده و در برخی نقاط نیز باعث تخریب کیفی و آلودگی آب گردد، و این نکته بستگی به کیفیت اولیه آب و لایه های واقع در مسیر حرکت آن دارد .

•در نهایت پس از این تغییر و تحولات که ممکن است سالها بطول انجامد ، در زیر زمین مخزنی از آب تشکیل میشود که یه آن سفره آب زیرزمینی و یا آکیفر می گویند اگر در بالای این سفره تا سطح زمین یک لایه نفوذناپذیر قرار داشته باشد آن را سفره تحت فشار و اگر هیچ لایه ای نباشد آنرا سفره آزاد می نامند .

قيمت فايل فقط 4,500 تومان

خريد

برچسب ها : پاورپوینت سفره های آب زیر زمین , پاورپوینت سفره های آب زیر زمین 28 اسلاید , پاورپوینت سفره های آب زیر زمین , دانلود پاورپوینت سفره های آب زیر زمین , پروژه سفره های آب زیر زمین , مقاله سفره های آب زیر زمین , پروژه در مورد سفره های آب زیر زمین , بررسی سفره های آب زیر زمین , سفره های آب زیر زمین , آب زیر زمین , آب

نظرات کاربران در مورد اين کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر