امروز: چهارشنبه 27 دی 1396
دسته بندي محصولات
عضويت و ورود کاربران
بلوک کد اختصاصي

تحقیق در مورد كشورهای عربی در یك نگاه

تحقیق در مورد كشورهای عربی در یك نگاه دسته: پژوهش
بازديد: 1 بار
فرمت فايل: doc
حجم فايل: 229 کیلوبایت
تعداد صفحات فايل: 23

تحقیق در مورد كشورهای عربی در یك نگاه

قيمت فايل فقط 4,500 تومان

خريد

بخشهایی از متن:

مقدمه

بررسی پنج كشور عربی كه به تمامی موارد آنها اعم از جغرافیا ، وضعیت زندگی ، معیشتی،تحصیلات ، تقسیمات كشوری ، پایتخت هر كشوری اشاره شده و به تمامی جنبه های این كشورها توجه گردیده است.

تحقیق حاضر جدیدترین تحقیق در زمینه تفحص بر روی این 5 كشور میباشد.

آمار داده شده از تمامی موارد ذكر شده صحیح میباشد و طبق آخرین اطلاعات جمع آوری شده است.

این كشورها در حال توسعه میباشن و جمعیت در این كشورها روی به فراوانی است و هدف اصلی ما از این تحقیق آشنایی دانش آموزان از برخی فعالیت های كشورهای است.

در این تحقیق معلم گرامی و پدر و مادر ما را بسیار یاری نمودند آن ها با تمام وجود هر كاری كه می توانستند به ما بكنند كردند امیدواریم با مطالعات این اطلاعات تمام موارد ذكر شده به حضور شما معرفی شده و اطلاعات در مورد كشورها عربی به دست آورید.

...

سیاستهای آموزشی

عربستان سعودی با ورود به دوران رشد سریع زیرساختارها و اقتصاد كشور در اوایل سالهای 1970، توجه ویژه ای به تقویت اموزش عالی مبذول داشته است . وزارت آموزش عالی كه در سال 1975 تأسیس گردید ، مبادرت به یك برنامة عمدة طولانی مدت ورزید تا سیستم تحصیلی عربستان سعودی را قادر به تأمین نیروی انسانی با تحصیلات عالی نماید تا نیازهای رو به افزایش اقتصاد بغرنج عربستان را بر آورده نماید.یكی از هدفهای اولیه احداث مراكز آموزش عالی سراسر كشور و خارج از آن بود . در سال 1999 ، هشت دانشگاه و تعداد زیادی مؤسسات آموزش عالی وجود داشت . هدف پایه ریزی برنامه های حین و پس از فارغ التحصیلی منظم برای كالجها و دانشگاههای سعودی بود . نتیجه این است كه دانش آموزان سعودی امروزه در تمام رشته ها در داخل كشور درس می خوانند و تنها برای كسب تخصصهای ویژه عازم خارج از كشور می گردند.از جمله مهمترین سیاستهای پیشروی نظام آموزش عالی عربستان می توان از موارد ذیل نام برد :

· معطوف داشتن توجه ویژه به تقویت ساختار آموزش عالی با ورود به دوران رشد سریع زیرساختها و اقتصاد كشور در اوایل دهه 1970 

· اجرای طرح دراز مدت  تأمین نیروی انسانی برخوردار ازتحصیلات عالیه درجهت برآورده سازی نیازهای رو به افزایش اقتصادی عربستان  توسط وزارت آموزش عالی

قيمت فايل فقط 4,500 تومان

خريد

برچسب ها : تحقیق در مورد كشورهای عربی در یك نگاه , تحقیق در مورد كشورهای عربی در یك نگاه

نظرات کاربران در مورد اين کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر